Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejúčinnější ochranou nejen proti všem druhům poletujícího hmyzu, ale též proti hmyzu lezoucímu. Sítě proti hmyzu se vyrábějí v mnoha provedeních například sítě pro plastová a eurookna, sítě do oken, nebo dveřní sítě proti hmyzu. Množství barevných odstínů umožňuje rámům sítí proti hmyzu splynout s rámy oken. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem v černé nebo šedé barvě.

Sítě proti hmyzu pro plastová a euro okna

Sítě proti hmyzu vyvinuté pro plastová okna a eurookna. Montáž sítí se provádí bez nutnosti vrtání do oken pomocí otočných háčků nanýtovaných na rám sítě proti hmyzu.

Sítě do oken s límcem

Sítě do oken s límcem

Okenní sítě s límcem jsou určeny do plastových oken a eurooken. Rám lisovaný z hliníkového plechu s vnějšími nebo vnitřními rohy má límec, který přilne k rámu okna. Okenní sítě s límcem je možné dodat i v šikmém nebo sešikmeném provedení. Standardní barvy rámů sítí jsou bílá, hnědá a imitace dřeva, sítě je též možno dodat v barvách dle RAL nebo polepené renolitovou folií - dřevodekor. Montáž sítí proti hmyzu s límcem se provádí z interieru pomocí háčků, dodávaných v několika velikostech, nanýtovaných na rám okenní sítě bez nutnosti navrtávání rámu okna. Síťovina z poplastovaného skelného vlákna v šedé nebo černé barvě.

Nákres sítě proti hmyzu - s límcem
Sítě do oken - 19 x 8

Sítě do oken extrudované Ext 19 x 8

Sítě do oken Ext 19 x 8 mají rám z taženého hliníkového profilu, který vykazuje podstatně vyšší tuhost oproti sítím s límcem. Rámy sítí proti hmyzu Ext 19 x 8 lze dodat ve standardních barvách bílé, hnědé nebo v barvách dle vzorníku RAL případně v několika dřevodekorech (polep renolitovou folií). Na rámech sítí proti hmyzu jsou nanýtované otočné háčky sloužící k montáži sítí bez nutnosti navrtání okenního rámu. Síťovina v barvě šedé nebo černé je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem.

Nákres sítě proti hmyzu - Ext 19 x 8
Sítě do oken - 25 x 10

Sítě do oken extrudované Ext 25 x 10 / Ext 37 x 10

Sítě do oken Ext 25 x 10 a Ext 37 x 10 mají rám z nejpevnějších tažených hliníkových profilů, ze kterých lze vyrobit sítě značných rozměrů. Profily se od sebe liší šířkou límce, sítě proti hmyzu Ext 25 x 10 mají límec široký 10 mm, sítě Ext 37 x 10 15 mm. Standardní barvy rámů sítí proti hmyzu jsou bílá, hnědá, dále lze sítě dodat v barvách dle RAL nebo v několika dřevodekorech - polep renolitovou folií. Montáž těchto sítí proti hmyzu se provádí bez nutnosti vrtání okenního rámu pomocí otočných háčků nanýtovaných na rám sítí proti hmyzu. Síťovina šedá nebo černá z poplastovaného skelného vlákna.

Nákres sítě proti hmyzu - Ext 25 x 10 / Ext 37 x 10
Sítě do oken Ext 16

Sítě do oken extrudované Ext 16

Sítě proti hmyzu Ext 16 mají rám z taženého hliníkového profilu, který umožňuje doplnit rám těsnicím kartáčkem a je z něho možné vyrobit též sítě šikmé nebo sešikmené. Kromě standardních barev bílá, hnědá, je možné rámy sítí proti hmyzu dodat v barvách dle RAL nebo v několika dřevodekorech – polep renolitovou folií. Otočné háčky nanýtované na rám sítí proti hmyzu umožňují namontovat sítě do oken z interieru bez nutnosti vrtání do okenních rámů. Síťovina v barvě šedé nebo černé, u těchto sítí proti hmyzu je v nabídce i síťovina protipylová.

Nákres sítě proti hmyzu - Ext 16

Sítě do oken

Sítě do oken všech typů. Montáž sítí se provádí pomocí pevných háčků namontovaných na rám sítí proti hmyzu, otočných háčků našroubovaných na rám okna nebo pomocí vrutů do okenního rámu.

Sítě do oken pevné

Sítě proti hmyzu - pevné

Okenní sítě pevné lze použít do téměř všech typů oken. Rám je z profilu lisovaného z hliníkového plechu s vnějšími rohy. Okenní sítě pevné je možné dodat i v šikmém nebo sešikmeném provedení. Standardní barvy bílá, hnědá a imitace dřeva. Možno dodat v barvách dle RAL nebo polepené renolitovou folií - dřevodekor. Montáž pomocí plastových háčků z vnější strany nebo z-háčků z vnitřní strany. Síťovina z poplastovaného skelného vlákna v šedé nebo černé barvě.

Nákres sítě proti hmyzu - pevné
Sítě do oken odsazené

Sítě proti hmyzu - odsazené

Okenní sítě odsazené jsou určené pro okna s okapníčky přesahujícími přes okenní rám. Rám z taženého hliníkového profilu s vnitřními nebo vnějšími rohy. Barvy bílá, hnědá možno též v barvách dle RAL nebo polep renolitovou folií - dřevodekor. Montáž z interiéru pomocí plastových háčků našroubovaných do okenního rámu. Síťovina z poplastovaného skelného vlákna v šedé nebo černé barvě.

Nákres sítě proti hmyzu - odsazené
Sítě do oken 36 x 11

Sítě proti hmyzu - 36 x 11

Sítě proti hmyzu 36 x 11 mají profil z taženého hliníku, je opatřený těsnicím kartáčkem a lze z něho vyrobit sítě velkých rozměrů. Vhodné jsou i pro moderní hliníková okna. Montáž se provádí pomocí plastových obrtlíků našroubovaných do rámu okna nebo tzv. z-háčků připevněných na rám sítí proti hmyzu bez nutnosti navrtání okna. Ke snazší manipulaci mají sítě výklopné úchyty. Sítě 36 x 11 jsou dodávány ve standardních barvách bílá, hnědá a stříbrný elox nebo v barvách dle vzorníku RAL. Sítě se dodávají se síťovinou z poplastovaného skelného vlákna v barvě černé nebo šedé, nebo se síťovinou protiplylovou.

Nákres sítě proti hmyzu - 36 x 11
Sítě do oken rolovací

Sítě proti hmyzu - rolovací

Okenní sítě rolovací lze použít do oken všech typů. Používá se hlavně v případech kdy je potřeba zachovat přístup k vnějšímu prostoru okna. (zalívání květin, předokení věšák na prádlo apod.). Horizontální kastlík do kterého se síťovina navíjí a vodící lišty jsou vyrobené z tažených hliníkových profilů. Standardní barvy bílá, hnědá lze dodat i v barvách dle RAL. Síťovina z poplastovaného skelného vlákna v šedé barvě.

Nákres sítě proti hmyzu - rolovací

Sítě pro dveře

Dveřní sítě proti hmyzu nabízíme v provedení síťové dveře, dveřní sítě proti hmyzu posuvné, plise nebo rolovací jenž jsou schopny vyhovět téměř všem požadavkům našich zákazníků.
Síťové dveře

Síťové dveře

Síťové dveře jsou nejčastěji používanou variantou sítí proti hmyzu pro dveře. Rámy z hliníkových profilů o rozměrech 50 x 20 mm v několika provedeních (lisovaný a několik typů tažených profilů) jsou dodávány standardně v barvách bílé a hnědé, dále v barvách dle RAL nebo polepené renolitovou folií - dřevodekor. Dveřní sítě proti hmyzu z nejkvalitnějšího profilu Lux lze dodat i v šikmém provedení. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí, dvířky pro domácí zvířata a dalšími doplňky. Pro široké dveře je možno dodat dvoukřídlé dveřní sítě. Síťovina z poplastovaného skelného vlákna je dodávána v šedé a černé barvě.

Nákres - síťové dveře
Síťové dveře Ultra

Sítě do dveří Extra / Ultra

Dveřní sítě Extra a Ultra se vyrábějí z extrudovaných profilů 36 x 11 mm, které jsou vybaveny těsnícím kartáčkem. Síťové dveře Utra jsou navíc doplněny pevným rámem z profilu 36 x 13. K otevírání slouží madla, venkovní je vyrobené z hliníku, vnitřní je plastové. Dveřní sítě Ultra a Extra mají v prvofilu umístěné skryté magnety, které přidržují dveře v zavřeném stavu. Síťové dveře lze dodat s tzv. okopovou příčkou, průlezem pro psa nebo kočku, případně samozavíracím systemem, který pomáhá při zavírání dveří. Dveřní sítě Extra a Ultra se dodávají ve standardních barvách – bílá, hnědá a stříbrný elox nebo v barvách dle vzorníku RAL. Síťovina ze skelného vlákna potaženého plastem v barvě šedé a černé nebo síťovina protipylová.

Nákres - sítě do dveří Extra / Ultra
Sítě dveřní rolovací

Sítě do dveří rolovací

Dveřní rolovací sítě řeší nedostatek místa v okolí dveří. Vertikální kastlík do kterého se síťovina pomocí pružiny navíjí a vodící lišty jsou vyrobené z tažených hliníkových profilů. Standardní barvy bílá, hnědá lze dodat i v barvách dle RAL. Ve vytaženém stavu je síťovina jištěna v koncové dorazové liště profilovanou lištou nebo magnetickou gumou. Pro široké dveře lze dodat ve dvojitém provedení. Síťovina z poplastovaného skelného vlákna je dodávána v šedé nebo černé barvě.

Nákres - sítě do dveří rolovací
Nákres - sítě do dveří rolovací dvojité
Síťové dveře posuvne

Sítě do dveří posuvné

Posuvné síťové dveře jsou velmi dobrým řešením dveřních sítí proti hmyzu v místech kde je dostatek místa pro odsunutí křídla síťových dveří do boku. Nabízíme posuvné sítě v několika provedeních - jednokřídlé v lištách, jednokřídlé v rámu nebo dvoukřídlé v rámu. Rámy posuvných dveřních sítí jsou vyrobené z tažených hliníkových profilů standardně v barvě bílé, dvou odstínech hnědé a v stříbrném eloxu, dále lze rámy sítí proti hmyzu dodat v barvách dle vzorníku RAL. Síťovina z poplastovaného skelného vlákna je dodávána v šedé a černé barvě, případně síťovina protipylová.

Nákres - sítě do dveří posuvné
Nákres - sítě do dveří posuvné dvojité
Sítě dveřní plise

Sítě do dveří plise

Plisované dveřní sítě jsou určeny pro velmi široké dveře, lze použít několik napojených sítí. Další výhodou plisovaných sítí proti hmyzu je, že zachovávají bezbarierový přístup. Rám a vodící lišty jsou vyrobené z tažených hliníkových profilů standardně v barvě bílé nebo hnědé, možno dodat i v barvách dle RAL. Plisované sítě proti myzu jsou dodávány se síťovinou v barvě šedé nebo černé.

Nákres - sítě do dveří plise
 • ŽALUZIE
 • Žaluzie horizontální
 • Žaluzie bambusové
 • Žaluzie vertikální
 • ROLETY
 • Látkové rolety
 • Předokenní rolety
 • MARKÝZY
 • Markýzy výsuvné
 • Svislé clony
 • SÍŤĚ PROTI HMYZU
 • Sítě do oken
 • Dveřní sítě
 • NA STŘEŠNÍ OKNA
 • Originální doplňky
 • Univerzální doplňky
 • CENOVÁ NABÍDKA
 • tel.: 737 639 188
 • e-mail: info@lsmont.cz
 • KONTAKT