ROLETY

Látkové rolety pro vnitřní použití jsou stále častěji používané k zastínění místností. Různé typy jsou určené pro montáž rolet na zeď nebo strop, rolety pro montáž na okenní křídlo nebo velkoplošné látkové rolety vyvinuté pro zastínění velkých ploch. Stále větší oblibě se těší též předokenní rolety, které mají mimo stínících též tepelně či hlukově izolační nebo bezpečnostní schopnosti.

Látkové rolety pro montáž na zeď nebo strop

Látkové rolety určené především pro montáž na zeď nebo strop, případně do okenního výklenku.

Roleta Calypso

Roleta Calypso

Látková roleta Calypso má nosiče umožňující montáž na stěnu do výklenku nebo na strop. Nosiče rolet jsou dodávány v deseti barvách a jsou sladěny se spodním hliníkovým profilem. V nabídce je široká škála látek včetně látek plně zatemňujících. Ovládání rolet Calypso je pomocí řetízku.

Nákres rolety
Roleta Varieta mini

Roleta Varieta mini

Rolety Varieta mini jsou vyráběny v několika provedeních. Standardně jsou dodávány s nosiči vysokými 56 mm. Pro snažší montáž mohou být rolety doplněny montážním profilem (roleta Varieta mini P), dále mohou být rolety vybaveny krycími kazetami ve třech provedeních (roleta Varieta mini PK). Rolety lze doplnit bočním vedením lankem nebo v lištách. Látky stínící nebo zatemňovací v mnoha barvách a vzorech (lze dodat i s látkami typu Zebra) jsou navíjeny na hřídel o průměru 30 mm. Roleta je dodávána ve třech barvách - Bílá, šedá + stříbrný elox, lesklý chrom. Ovládání rolet Varieta mini je pomocí řetízku.

Nákres rolety
Nákres kazety a vedení
Roleta Varieta

Roleta Varieta

Roleta Varieta je vyráběna v několika provedeních. Standardně jsou dodávány s nosiči vysokými 78 mm. Pro snažší montáž lze roletu doplnit montážním profilem (roleta Varieta P), dále může být roleta vybavena krycí kazetou ve třech provedeních (roleta Varieta mini PK). Roletu lze doplnit bočním vedením lankem nebo v lištách. Látky stínící nebo zatemňovací v mnoha barvách a vzorech (lze dodat i s látkami typu Zebra) jsou navíjeny na hřídel o průměru 42 mm. Roleta je dodávána ve třech barvách - Bílá, šedá + stříbrný elox, lesklý chrom. Ovládání rolety Varieta je pomocí řetízku nebo motorické.

Nákres rolety
Nákres kazety a vedení
Roleta Stream

Roleta Stream

Roleta Stream má plastové nosiče vysoké 62 mm. Dřevěné závaží je vyrobené ze dřeva a je všité do látky. Látky stínící nebo zatemňovací v mnoha barvách a vzorech jsou navíjeny na hřídel o průměru 25 mm s klasickým pružinovým ovládáním.

Nákres rolety

Látkové rolety pro montáž na okenní křídlo

Žaluzie Super

Roleta Jazz

Látkové rolety Jazz jsou bez kazety, určené především pro montáž na rám okna. Věšáky rolet vysoké 35 mm jsou dodávány v barvě bílé nebo hnědé. Látky stínící nebo zatemňovací v mnoha barvách a vzorech. Na přání lze dodat rolety Jazz v provedení s bočním silonovým vedením látky, jenž je vhodný především pro výklopná okna. Montáž se provádí pomocí vrutů do okenního rámu nebo bez použití vrutů na plastové úchyty. Ovládání rolet je pomocí řetízku.

Nákres rolety
Roleta Orion

Roleta Orion

Látková roleta Orion je určená pro montáž na plastová okna a eurookna. Hliníková kazeta a jednoduché profilované lišty jsou dodávány ve 3 barvách a 4 odstínech imitace dřeva. Rolety Orion jsou dodávány s látkami stínícími nebo zatemňovacími. Ovládání rolet Orion je řešeno pomocí plastového řetízku.

Nákres rolety

Látkové rolety - velkoplošné

Roleta Apolo

Roleta Apolo

Roleta Apolo je určená pro stínění velkých ploch vyznačující se velkou odolností proti vlhkosti, prachu nebo mechanickému poškození. Konstrukce rolety s extrudovanou hřídelí o průměru 34 mm nebo 43 mm umožňuje montáž na stěnu nebo strop. Ovládání je pomocí plastového nebo kovového řetízku, pro rolety velkých rozměrů se doporučuje ovládání motorické. Věšáky rolet Apolo se dodávájí v barvě bílé nebo šedé. V nabídce je pro rolety Apolo velké množství látek stínících nebo zatemňovacích.

Nákres rolety
Roleta Apolo plus

Roleta Apolo plus

Roleta Apolo plus umožňuje zastínit začně velikou plochu – až 18 m2. Látky zastiňovací nebo zatemňovací, které lze vybrat z mnoha barevných odstínů, se navíjí na hřídel o průměru 50 mm uchycenou v zesílených konzolých, umožňující montáž rolety Apolo plus na zeď nebo na strop. Konzole rolet jsou v barvě bílé nebo šedé. Ovládání rolety je pomocí plastového řetízku případně motorické.

Nákres rolety

Rolety venkovní

Rolety předokenní

Rolety předokenní

Předokenní rolety jsou určeny především pro dodatečnou montáž. Box rolet lze dodat v hranatém nebo kulatém provedení a je dodáván v 6-ti velikostech, v závislosti na výšce rolety. Pro optimální připevnění do rámu okna nebo ostění jsou lišty dodávány v několika provedeních. Box a lišty předokenních rolet jsou standardně bílé nebo hnědé možno je dodat i v odstínech dle RAL. Lamely předokenních rolet mohou být hliníkové vyplněné polyuretanovou pěnou šíře 37 mm v 19 barevných odstínech, šíře 42 mm v 16 odstínech nebo plastové v 7 barevných odstínech. Hliníkové lamely předokenních rolet lze dodat též v barvách dle RAL. Předokenní roleta může být doplněna rolovací sítí proti hmyzu. Předokenní rolety mohou mít ovládání ruční šňůrou, páskou nebo klikou, s pružinovou protiváhou případně elektromotorem.

Nákres rolety
Rolety podomítkové

Rolety podomítkové

Předokenní rolety s podmítkovým roletovým boxem jsou určeny především do novostaveb. Box rolety opatřený dřevocementovou deskou a omítací hliníkovou lištou je dodáván v 5-ti velikostech v závislosti na výšce rolety. Lamely mohou být hliníkové vyplněné polyuretanovou pěnou šíře 37 mm v 19 barevných odstínech, šíře 42 mm v 16 odstínech nebo plastové v 7 barevných odstínech. Hliníkové lamely rolet lze dodat též v barvách dle RAL. Roleta může být doplněna rolovací sítí proti hmyzu. Ovládání rolet může být ruční šňůrou, páskou nebo klikou, případně s pružinovou protiváhou nebo lze dodat rolety ovládáné elektromotorem.

Nákres rolety
 • ŽALUZIE
 • Žaluzie horizontální
 • Žaluzie bambusové
 • Žaluzie vertikální
 • ROLETY
 • Látkové rolety
 • Předokenní rolety
 • MARKÝZY
 • Markýzy výsuvné
 • Svislé clony
 • SÍŤĚ PROTI HMYZU
 • Sítě do oken
 • Dveřní sítě
 • NA STŘEŠNÍ OKNA
 • Originální doplňky
 • Univerzální doplňky
 • CENOVÁ NABÍDKA
 • tel.: 737 639 188
 • e-mail: info@lsmont.cz
 • KONTAKT